Fakültemize ilk defa başvuran ÇOCUK ve YETİŞKİN hastaların İLK MUAYENESİ randevusuz olarak gün içerisinde Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı tarafından yapılmaktadır.
Diğer bölümler randevu sistemiyle çalışmaktadır. Bu nedenle randevu alabilmek için MUTLAKA önceden ilk muayene bölümünden muayene olmanız gerekmektedir.
Diğer bölümlerin randevuları yüz-yüze alınmaktadır.
Eğer YEŞİL KARTLI iseniz MUTLAKA sevk belgenizle gelmeniz gerekmektedir (Sevk 3 gün geçerlidir).
Randevusu olan 18 yaş altı hastalarımız, hasta rıza belgesi alınabilmesi için ebeveynleri refakatinde gelmeleri gerekmektedir.